Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Poznań jako pierwszy ujawnił swoje plany związane z imprezą sylwestrową, która w muzycznym klimacie przeniesie nas do 2015 roku, jesteście gotowi?

W tym roku sylwestrowy koncert odbędzie się pod hasłem „Przetańczyć z Tobą chce całą noc”, gdzie zostaną wykonane największe przeboje Anny Jantar. Koncert odbędzie się na poznańskim Placu Wolności, na scenie zagoszczą artyści różnych pokoleń, między innymi Halina Frąckowiak, Ania Rusowicz, Kasia Rościńska, Hanna Banaszak oraz Dagmarę i Martynę Melosik. Gwiazdą sylwestrowej imprezy będzie córka Anny Jantar, czyli Natalia Kukulska. Przed koncertem głównym szansę zaprezentowania się poznaniakom zyskają młodzi wykonawcy z aglomeracji poznańskiej – posłuchamy trzech zespołów wyłonionych w ramach przeglądu, do którego nabór rozpocznie się 6 października. Aby wziąć udział w przeglądzie zespoły muszą przygotować własne aranżacje dwóch utworów z repertuaru Anny Jantar z ogłoszonej przez organizatorów listy i jednego własnego.

Przybywając na Plac Wolności w Sylwestrową Noc, ubierzcie się ciepło i zabierzcie szampański nastrój ze sobą, obowiązkowo 😉