Nadchodzące miesiące w Poznaniu będą obfitować w naprawdę mocne i duże wydarzenia muzyczne!

Już 28 lutego w Hali Arena odbedzie się Rocket Festiwal, a na nim artyści których nikomu nie trzeba przedstawiać: Hey, Happysad i Luxtorpeda. Poza muzycznymi legendami zagrają też odrobinę mniej znani wykonawcy, czyli: Muchy, Chemia i Oberschlesien. Bilety w cenie 75/85 zł już w sprzedaży!

To jeszcze nie koniec muzycznych zapowiedzi! 29 marca Międzynarodowe Targi Poznanskie ugoszczą zespół Archive. To bardzo oryginalny zespół łączący melancholijne rockowe brzmienia z elektroniką. Podczas jednego z 4 koncertów zespołu w Polsce, będzie można posłuchać utworów m.in. z najnowszej płyty zespołu – „Restriction”. Co ciekawe, na płycie tej swego głosu użyczyło aż 4 wokalistów. Bilety do nabycia za 119/130 zł.

Na koniec proponujemy Wam Spring Break Showcase Festival & Conference. W dniach 23-25 kwietnia odbędzie się już druga edycja tej imprezy. Festiwal łączy w sobie elementy warsztatowo-konferencyjne i część typowo koncertową. Jest to wspaniała okazja dla młodych zespołów na wypromowanie swojej twórczości. W zeszłym roku festiwal gościł m.in. w CK Zamek, Blue Note i w Dragonie, a tegoroczna edycja wzbogaci się dodatkowo o kilka ciekawych miejsc na mapie Poznania. Imprezę swoją obecnością zaszczyci wiele gwiazd m.in. zespol Years & Years – laureat nagrody BBC Sound Of 2015, a także zespoły: Besides, Coals, Lass Mela Koteluk, Dog Whistle i wiele innych. Łącznie zagra dla nas około 70 zespołów! Teraz uwaga – karnety na wszystkie dni festiwalu w cenie 79 zł!

Nadchodząca wiosna zapowiada się bardzo koncertowo 😉

Więcej informacji znajdzieci pod adresami:

Oficjalna strona festiwalu Spring Break.
Eventim – bilety na Rocket Festiwal.
Eventim – bilety na koncert Archive.