Hej, hej, tak jak obiecałam wracamy z nowa notką 🙂 !!! Specjalnie dla Was Retro Hostel przyszykował wakacyjną promocję! Już w lipcu i w sierpniu, dostaniecie 50% ceny na drugi nocleg!. Przy rezerwacji wystarczy podać hasło: RETRO HOSTEL – NAJLEPSZY NOCLEG W POZNANIU i cieszyć się pobytem w naszym hostelu, w zaskakująco niskiej cenie! Oferta obowiązuje od niedzieli do czwartku przez cały lipiec i sierpień.

Ahh jak gorąco… W poniedziałek 33°C, we wtorek do 35°C! Jak Poznań sobie radzi w tak upalne dni? Otóż Aquanet, w kilku miejscach miasta, od godziny 10:00 do 20:00, uruchomi kurtyny wodne. Super sprawa! 😀 Ochłodzić będzie się można: na Placu Mickiewicza, przy Parku Wilsona, na ul. Półwiejskiej (przy Starym Marychu) i przy Starym Browarze (od strony ul. Ratajczaka).

Jeśli komuś to nie wystarcza i chciałby zanurzyć się w chłodnej wodzie na całego – będzie miał taką możliwość korzystając z kąpielisk miejskich, które zostanę otwarte już 15 czerwca. Czekamy z niecierpliwością!

Poniżej, krótka ściąga dla odwiedzających Poznań, gdzie znajdują się baseny, kąpieliska i pływalnie w naszym mieście.

„Chwiałka” – pływalnia letnia przy ul. Chwiałkowskiego.
3 baseny – duży, średni, mały.
ul. Chwiałkowskiego 34
tel. (61) 833 05 11

< a href="http://www.termymaltanskie.com.pl/" rel="nofollow" target="_blank">Termy Maltańskie – największy aquapark w Polsce
Poza aquaparkiem również baseny sportowe, sauny, spa.
ul. Termalna 1
tel. (+48) 61 222 61 61

Jeziora z kąpieliskami:

Jezioro Kierskie
Jezioro Strzeszyńskie
Jezioro Rusałka