Jeżeli szukacie czegoś nowego i świeżego, to powinniście zainteresować się projektem Express Yourself – Poznańska Scena Autorska. Został on stworzony po to, aby każdy kto tworzy, mógł podzielić się owocami swej pracy z szerszą publicznością i aby mógł pokazać światu w czym jest najlepszy. Możecie spodziewać się ludzi, którzy zaskoczą Was śpiewem, grą, recytowaniem, monologami i wieloma innymi talentami, o których Wam się nawet nie śniło 😉

6 listopada odbędzie się pierwsze spotkanie, które zapoczątkuje cykl imprez. Dobra wiadomość jest taka, że wstęp jest całkiem za free! Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00 zupełnie niedalekod Retro Hostel – w lokalu Underground Bar na ulicy Strzeleckiej 18.

Klub Underground posiada wielkie podziemia z trzema salami, i jedną na powierzchni, a jego nagłośnienie i oświetlenie jest szeroko zachwalane. Jeżeli zechcecie tam pójść nie tylko w czasie trwania Express Yourself, to możecie spodziewać się różnorodnej muzyki: od rocka i bluesa przez pop, reggae, punk, aż po Dubstep, hip hop i rap.

Retro Hostel gorąco imprezę poleca – spodziewajcie się niespodziewanego 😉

Informacje o imprezie z pierwszej ręki znajdziecie na fanpage’u Express Yourself.